Якщо товар належної якості не підійшов за якоюсь характеристикою (колір, розмір, комплектація тощо), покупець має право повернути або обміняти його на аналогічний товар, що є у наявності у продавця, протягом 14 днів з моменту отримання товару за умови збереження товарного вигляду, а саме:

- товар не був у вжитку і не має слідів носіння - подряпин, сколів, потертостей тощо;
- товар повністю укомплектований та збережена фабрична упаковка;
- збережено всі ярлики та заводське маркування;
- Товар зберігає свої споживчі характеристики.

Умови повернення та обміну товару неналежної якості

У разі якщо було отримано товар неналежної якості (ознаки вказані нижче), покупець має право повернути або обміняти його на аналогічний товар належної якості, що є у наявності у продавця, протягом 14 днів з моменту отримання такого товару.
Ознаки товару неналежної якості:

- на товарі є будь-які ушкодження – подряпини, сколи, потертості тощо;
- пошкоджено фабричне пакування;
- відсутні або пошкоджені ярлики, заводське маркування;
- Вияви несправності;
- відсутні будь-які комплектуючі;
- будь-які інші очевидні прояви бракованого товару.

Процедура повернення та обміну товарів належної та неналежної якості

Покупцеві необхідно повідомити про намір повернути чи обміняти товар належної чи неналежної якості, написавши на електронну пошту – store.voenka@gmail.com або зателефонувавши за номером +380663598502. Заявку на повернення або обмін товару буде оброблено протягом доби.

Після підтвердження заявки на повернення або обмін товару, покупцю необхідно надіслати його протягом трьох календарних днів через поштову службу «Нова Пошта» за вказаними даними:

м. Львів, відділення пошти №1, одержувач - Ольга Костянтинівна Касьян, телефон +380663598502.
Всі витрати на упаковку та доставку оплачує продавець. Щоп'ятниці продавець забирає повернені товари з відділення №1 «Нова Пошта».

У разі обміну товару продавець зобов'язується надіслати новий аналогічний товар належної якості, обраного покупцем, за тими самими даними, що були вказані при покупці протягом трьох календарних днів після отримання поверненого товару.